EstCs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

EstCs


 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

[EstCs] Tutorial Spray Logo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
cracKeddd #FondatorFondator
cracKeddd #
Mesaje : 177
Data de inscriere : 31/08/2012
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
[EstCs] Tutorial Spray Logo Empty
MesajSubiect: [EstCs] Tutorial Spray Logo [EstCs] Tutorial Spray Logo EmptyMar Sept 04, 2012 4:44 am

# Numele tutorialui:Tutorial Spray Logo
# Autor: MicroSoft
# Descriere:Este un tutorial unde puteti invata cum sa va faceti propriul "spray logo".Adica acea imagine cand apesi pe "T"

Sa incepem.Pentru inceput veti avea nevoie de un program care se numeste " HlTagConverter"
Pe acesta il descarcati de aici: [Doar administratorii au dreptul sa vada acest link]

Dupa ce am descarcat programul urmati urmatorii pasi.
1. Click pe Open Image, unde alegi de pe calculatorul tau o poza care vrei tu.
2. Click pe Adjust Image. Se va deschide alta fereastra unde trebuie sa dai click pe Auto Size, iar mai apoi pe "Apply changes and convert to 256 colors"
3. Click pe Save Tag. Se va deschide o fereastra mai mica unde alegi "Export to WAD file" si dai OK.

Dupa asta salvati fisierul de 2 ori.Odata cu numele tempdecal si odata cu numele pldecal.Aceste fisiere le copiezi in cstrike inlocuindu'le.Apoi, stergi folderul logos si ........si...GATA
Intri in joc apesi tasta "T" si ...EnJoy !
Sus In jos
https://estcs.catsboard.com
BluE.FondatorFondator
Mesaje : 163
Data de inscriere : 04/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Slobozia
[EstCs] Tutorial Spray Logo Empty
MesajSubiect: Re: [EstCs] Tutorial Spray Logo [EstCs] Tutorial Spray Logo EmptyJoi Sept 06, 2012 4:53 am

Folositor......Gj
Sus In jos

[EstCs] Tutorial Spray Logo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
ť [EstCs] Tutorial Reducere Lagť [EstCs] Tutorial Deathrunť [EstCs] Tutorial War3ftť [EstCs] Tutorial Tinta Groasa La Awpť [EstCs] Tutorial CSDM

Robotel

Reclama ta aici cu doar 1 euro/luna pentru detalii Y!M: pukgfx@yahoo.com / alex_alex4740@yahoo.com