EstCs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

EstCs


 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

COUNTER-STRIKE 1.6 EXTREAM V1.0

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
BluE.FondatorFondator
Mesaje : 163
Data de inscriere : 04/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Slobozia
 COUNTER-STRIKE 1.6 EXTREAM V1.0  Empty
MesajSubiect: COUNTER-STRIKE 1.6 EXTREAM V1.0  COUNTER-STRIKE 1.6 EXTREAM V1.0  EmptyJoi Sept 06, 2012 4:50 am

Descriere: Acesta este clientul de la Counter-Strike 1.6 modificat de noi. Am lucrat mult la el, a trecut prin multe teste si pana la urma a iesit o varianta gen CS Source...acum depinde de gustul fiecaruia..speram sa va placa !

Info:
- rezolutia recomandata este 800x600..astfel grafica de la fundal va fi perfecta
- multe dintre texturile hartilor (wad-uri) au fost modificate de BoggY
- au fost modificate modelele in proportie de 97%
- sunetele au fost schimbate in proportie de 95%
- am creat un nou meniu de comanda care include comenzi pentru administrarea unui server dedicat sau local, cateva setari pentru joc, informatii despre serverul pe care jucati si muzica (apasati in joc tasta H)
- am adaugat boti
- am patchuit clientul cu Non.Steam 2.3 pentru a putea juca fara probleme pe serverele dedicate
- jocul are un nou background, deasemenea si meniul este total modificat
[Doar administratorii au dreptul sa vada acest link]
Sus In jos

COUNTER-STRIKE 1.6 EXTREAM V1.0

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
ť COUNTER STRIKE V1.2 ť COUNTER STRIKE TZN EDITIONť COUNTER STRIKE REAL STRIKERS ť SUBIECTUL MESAJULUI: COUNTER STRIKE 1.6 REALZONE V1

Robotel

Reclama ta aici cu doar 1 euro/luna pentru detalii Y!M: pukgfx@yahoo.com / alex_alex4740@yahoo.com